DJ Murat Mengi - Links
Releated Pages
DJ Murat Mengi
Özlediğiniz, beklediğiniz sosyal buluşmamız, Ankara Social Meeting Vol.4, 17 Ekim 2016 Pazartesi günü Milonga Real'de gerçekleşecek ;) Gecenin müziklerini hepimizin gönlünde taht kuran muhteşem djler Ramo ve Go-Go bizler için seçecek :)

Vol.4'ün sosyal çiftleri:
Merve Ateşoğlu (Ankara) - Kubilay Demirsöz (İstanbul)
Neşe Baltacı Toktay (İstanbul) - Emre Salmanoğlu (Ankara)
Özlem Savaş (Ankara) - Erdem Yılmazkasapoğlu (İstanbul)

Şehir dışından gelecek arkadaşlar kalacak yer ve her türlü bilgi için bizlerle irtibat kurabilirler. Ayrıca otelde kalmak isteyenler için de Raymar Otel 17 Ekim için bizlere indirim yapacak :)

Harika bir buluşma daha bizi bekliyor, sakın kaçırmayın! :) ♥

https://www.facebook.com/events/191170254640175/
DJ Murat Mengi
«Tango Djliği, insanların kalplerine müzik ile dokunma sanatıdır. Benim yapmaya çalıştığım, dansçıların ritmi ve melodiyi kalplerinde ve vücutlarında hissetmelerine yardımcı olmak, duygularını yepyeni bir boyuta yönlendirmek ve bu eşsiz deneyimlerini keyifle izlemektir.
Gerçekten dans etmeye başladığımızda, artık tek bir kişi değilizdir, partnerimizin kalp atışlarında olağanüstü bir yolculuğa çıkarız.. Ve ayaklarımızın altındaki artık pist değildir… Yeni bir varoluşta, kimi zaman hırçın, kimi zaman dingin bir denizde yol alan bir yelkenli gibi ilerleriz. Di Sarli ile limandan uzaklaşıp, Rodriguez rüzgarı ile tatlı sert ilerlerken, D’Arienzo çalmaya başlar, sert rüzgarla dalgaların üstünde coşarız.. Sonra D’Agostino fırtınayı dindirir sakinleşiriz.. Fresedo eşliğinde gün batımını seyre dalar, sonra Pugliese ile aşkın doruklarına çıkarız…
Bir tango djinin en temel ve en tabi görevi seçtiği müzikler ile insanları dans ettirmektir, ancak iyi bir dj birbirlerine sevgiyle sarılmış kalpleri yalnızca bir mekan ile sınırlamak yerine, onlara bu yeni varoluşa açılan kapıyı göstermelidir.»
M.Mengi
DJ Murat Mengi
Please note the dates!... Los Puentes Tango Marathon - April 14-16, 2017.
Registiration opens on November 15, 2016.
Will be djing and dancing there ;) <3
DJ Murat Mengi
Hope to see you guys in Basel at Maracuentro 5th Edition, Dec 2-4, 2016. ;)
Playing for you :) <3
DJ Murat Mengi
My Dj Schedule so far... for 2016/2017